Twoje chorowanie może wynikać z przeciążenia Twojego systemu odpornościowego obciążającymi czynnikami, w tym: stres, toksyny, pasożyty, candida, pyłki, produkty przemiany materii i wiele innych. To one są przyczyną Twojej choroby a objawy, jakie odczuwasz, są jedynie skutkiem obciążenia tymi czynnikami. Należy dokładnie ustalić, co u Ciebie jest przyczyną choroby, po to, by móc zastosować dobrą terapię.
Wykrycie obciążeń możesz określić dzięki nowoczesnemu Testowi Obciążeń MORA!


Zapraszamy do gabinetu w Zielonej Górze!

 

Dolegliwości, jakie odczuwasz, nie wzięły się z powietrza. Posiadają swoją przyczynę, która zaburza pracę organizmu i powoduje chorobę. Już starożytna medycyna chińska wskazywała na tzw. złodziei zdrowia, czyli właśnie przyczyny chorób, wyróżniając detrukcyjne emocje, wpływy pogody oraz nieprawidłowości w odżywianiu! W dzisiejszych czasach posiadamy znaczenie więcej czynników, które mogą obciążyć nasz organizm, wywołując problemy ze zdrowiem, z jakimi męczymy się na co dzień (czyli np. alergie, egzemy, bóle głowy, depresje, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie)! Jeśli chcesz im przeciwdziałać nie wystarczy tylko przyjmować leki tłumiące objawy - np. leki przeciwbólowe - trzeba odnaleźć przyczynę problemu i JĄ zlikwidować!

 

Test Obciążeń MORA metodą na określenie przyczyn choroby


Jeżeli chcesz poznać przyczyny swojej choroby to najbardziej pomocną metodą będzie biorezonansowy Test Obciążeń MORA. Jest to aktualnie najbardziej zaawansowany test vegetatywno-rezonansowy, który ma najwyższą wiarygodność wyników, potwierdzoną różnymi certyfikatami, oraz - co chyba ważniejsze- sukcesami leczniczymi na całym świecie. Badanie jest bezinwazyjne i polega na odczytywaniu częstotliwości elektromagnetycznych konkretnych obciążeń z organizm badanej osoby. Badanie robi się za pomocą specjalistycznego urządzenia, dotykając punktów akupunkturowyh na palcach dłoni. Wyniki odczytuje się po chwili na komputerze. Na koniec testu dostaniesz mapę konkretnych obciążeń z określeniem stopnia obciążenia.

 

Prowadzimy terapie neturalne likwidujące wykryte obciążenia oraz naturalne leczenie candidy albicans 

Test Obciążeń MORA określi każdą przyczynę choroby
Przyczyny choroby mogą być bardzo różne, dlatego biorezonansowy Test Obciążeń metodą MORA zawiera bardzo szeroką paletę czynników potencjalnie szkodliwych, mogących zniszczyć Twoje zdrowie. Okaże się, czy cierpisz z uwagi na obciążenie organizmu toksynami, błędy w odżywianiu, zakażenie candidą, uczuclenie na określone pokarmy, obiążenie stresem, szkodliwy wpływy pół elektrycznych, obciążenie lekami chemicznymi. Są to w większości czynniki, na które zwykły lekarz nie zwróci uwagi, a które - jak pokazuje praktyka - mogą być przyczyną Twojej choroby!

 

Jeden z najbardziej polecanych testów wśród medycyny naturalnej - już w Zielonej Górze!