Candida albicans

Dolegliwości, jakie odczuwasz, nie wzięły się z same z siebie. Mają swoją przyczynę, która zaburza funkcjonowanie organizmu i wywołuje przez to chorobę. Już starożytna medycyna chińska opisywała tzw. złodziei zdrowia, czyli właśnie przyczyny chorób, wyróżniając destrukcyjne emocje, wpływy pogody oraz błędy w jedzeniu!  

Biorezonans

Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem elektronicznym, służącym do terapii falami elektromagnetycznymi. Stworzony został w latach 70-tych XX wieku w Niemczech przez lekarza Franza Morella i jego zięcia elektronika Rache. Urządzeniem, jakie stworzyli, była MORA - i jest to dziś jedno z najbardziej skutecznych urządzeń biorezonansowych. Posiada certyfikaty europejskie i certyfikat dla urządzeń medycznych,  który potwierdza skutecznych zastosowanych zabiegów. Szukając terapii biorezonansowej wspomagającej leczenie grzybicy  warto znaleźć gabinety wyposażone w bioreoznans MORA. 

 

Jak działa terapia biorezonansowa na candide?

W trackie licznych badań odkryto, że każde obciążenie jakie człowiek ma w sobie, w tym grzyby, ma charakterystyczne dla siebie częstotliwości elektromagnetyczne biegnące w postaci fali.  Chcą się pozbyć tego obciążenia należy oddziaływać tą samą częstotliwością ale zmienić kształć fali na dokładnie odwróconą (tzw. odbicie lustrzane). Dzięki temu  uzyskujemy efekt wygaszenia tych drgań w organizmie człowieka! Taka stymulacja pobudza organizm do walki z danym obciążeniem - w tym przypadku grzybicą. Zaczyna kierować swoje siły obronne przeciwko niej, wyrzuca ją z tkanek, dzięki czemu zastosowane środki przeciwgrzybiczne będą działać lepiej.  

 

Jak wygląda zabieg biorezonansem na candide?

Zabiegi są bezbolesne, polegają na tym, że osoba chora podłączona jest do urządzenia za pomocą różnych elektrod - stopowe (trzyma się nogi na płytkach), ręczne, mata na plecy i ewentualnie magnetyczne krążki na kark i pod pępek. Urządzenie emituje nieodczuwalne dla większość osób impulsy elektromagnetyczne (niektóre wrażliwe osoby czują lekkie mrowienie). Zabiegi trwa ok 30 minut. 

 

Biorezonans w naturalnym leczeniu grzybicy ogólnoustrojowej

Naturalne leczenie grzybicy musi zakładać kilka elementów w tym odpowiednia dietę, preparaty przeciwgrzybiczne i wzmocnienie organizmu. Biorezonans jest bardzo ważnym elementem  kuracji na candide ogólnoustrojową, ponieważ mobilizuje organizm do walk z nią  Oczywistym jest również, że metody naturalne i alternatywne nie nie zastępują leczenia konwencjonalnego.  Warto jednak wspierać się wszelkimi sposobami, ponieważ zdrowie i życie jest tylko jedno. 

 

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic zapraszamy do gabinetu biorezonansu, gdzie wykonywane są terapie na candide na aparatach MORA.