Candida albicans

Dolegliwości, jakie odczuwasz, nie wzięły się z same z siebie. Mają swoją przyczynę, która zaburza funkcjonowanie organizmu i wywołuje przez to chorobę. Już starożytna medycyna chińska opisywała tzw. złodziei zdrowia, czyli właśnie przyczyny chorób, wyróżniając destrukcyjne emocje, wpływy pogody oraz błędy w jedzeniu!  

Zapper

Zapper jest to urządzenie elektryczne, skonstruowane przez amerykańską uczoną Hulde Clark, jedną z prekursorek walki z pasożytami i grzybami. Jego działanie polega na emitowaniu delikatnego prądu o odpowiedniej częstotliwości (z reguły jest to 30 kHz), które dla człowieka jest nieszkodliwe, ale za to jest zabójcze dla wszelkich pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów. 

 

Jak robić zabiegi zapperem?

Jest to bardzo prosta sprawa - do urządzenia przyczepione są dwie elektrody, które po owinięciu w wilgotny materiał trzyma się w rękach. Dla małych dzieci przewidziano opaski na nadgarstki (mają to tylko niektóre niektóre firmy). Terapie należy przeprowadzać w następującej sekwencji: 7 minut terapii, 20 minut przerwy, 7 min terapii, 20 min przerwy i znów 7 min terapii. Wynika to z faktu, że organizm poddany stałemu obciążeniu szybko ulega wyczerpaniu i lepiej zrobić przerwę  Nowe zalecanie zakładają jednak, że jeśli ktoś nie chce się "bawić" w przerwy to może trzymać stale przez 30 minut.  

 

Zapper i generator 

Hulda Clark na drodze własnych doświadczeń odkryła, że emitując częstotliwość o wartości 30kHz i odpowiednim   prostokątnym, kształcie fali, może zniszczyć wszystkich nieproszonych gość takich jak pasożyty, grzyby, baterie, wirusy. Ustaliła również konkretne częstotliwości wszystkich obciążeń, w tym candidy, i oprócz zappera stworzyła jeszcze drugie urządzenie, tzw. generatory prądu, gdzie można ustawić właśnie konkretną częstotliwość( dla candidy 388,4 kHz). Taki generator używa się przez 3 minuty i nie zastępuje on zapper - można je używać razem, zaczynać od zappera.

 

Zapper nie działa wewnątrz narządów

Prąd emitowany przez zapper nie dochodzi do wnętrza jelit, dlatego warto przy kuracji na grzybice ogólnoustrojową warto łączyć zapping (terapie zapperem) z przyjmowanie naturalnych preparatów na grzybice. Zapper oddziałuje na wszelkie tkanki miękkie, gdzie z kolei ciężko dotrzeć substancjom czynnym preparatów. Warto dodać, że zapper nie jest uznany za urządzenie medyczne i wg oficjalnego stanowiska jest urządzeniem eksperymentalny, które każdy używa na swoją odpowiedzialność  Wystarczy jednak poczytać opinie osób, które pomagały sobie zapperem, by przekonać się o jego niezwykłym działaniu. 

 

Zapper urządzeniem do domu

Zapper jest niewielkim urządzeniem, którego można używać w zaciszu domowy. Jest stosunkowo niedrogi i nie trzeba biegać po gabinetach na terapie zapperem, które coraz częściej są oferowane. Podstawowy zapper kosztuje w granicach 130-150 zł! Tak tak, to nie pomyłka. Są to niedrogie urządzenia, choć ich działanie jest bezcenne. Na rynku można znaleźć znacznie droższe zappery, nawet takie za 500-700 zł  lub 1500 zł czy 2500 zł! Czym one się różnią  Im droższy tym ma więcej "bajerów", posiada wyświetlacz, jest zautomatyzowany (posiada wbudowaną sekwencje 7/20/7/20/7 - sam się włącza i wyłącza dając przypomnienie dźwiękowe  aby wrócić do terapii), te droższe posiadają również generatory prądu - czyli oprócz funkcji zappera można ustawić dokładną częstotliwość candidy.. itd. Przeglądając oferty gabinetów oferujących zapping to ceny za taką usługę często przekraczają cenę zakupu zappera (zwłaszcza jeśli chcą korzystać co najmniej dwie osoby). Terapia na grzyby (i pasożyty) nie trwa 7 dni, jak podają niektórzy. Doświadczenie pokazuje, że czasami potrzebne są codzienne zabiegi przez 1-3 miesięcy! W takiej sytuacji lepiej zainwestować we własny zapper. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki zapper i gdzie to skontaktuj się z gabinetem biorezonansu.